29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12

USPJESI NAŠIH UČENICA IZVAN ŠKOLSKIH KLUPA
Autor: Lucija Dražić Šegrt, 10. 1. 2020.

Da naša škola obiluje talentima i vrijednim učenicima, koji se iskazuju i u nastavnim i u izvannastavnim aktivnostima, umjetničkim i sportskim, svojim primjerom potvrđuje i naša učenica Mirjam Lizović iz 1.b razreda gimnazije. Naime, Mirjana pleše balet i dio je grupe Modernog baleta HNK u Splitu, koja osvaja brojne medalje u međunarodnoj konkurenciji. U listopadu 2019. g. Mirjana je u kategoriji LYRICAL SOLO JUNIOR osvojila 1. mjesto.

Znamo da iza postignutih uspjeha stoji golem trud i odricanje i zato Mirjani čestitamo od srca i želimo još puno uspjeha!

Više na linku https://www.slobodnadalmacija.hr/kultura/clanak/id/637636/djevojke-iz-grupe-modernog baleta/upload/ss-ilucica-trogir/images/newsimg/738/File/djevojke%20iz%20modernog%20baleta.html

Osim Mirjane, pohvaljujemo i učenicu Antoniju Buličić iz 4.d razreda ekonomskog smjera, koja nastavlja nizati svoje uspjehe. Krajem prosinca 2019. g. na bazenima  na Poljudu održano je prvenstvo HR u plivanju. Antonia je sudjelovala u štafeti 4 x 100 (slobodno) i sa svojom ekipom (Kesić, Prižmić, Mijić) osvojila je 1. mjesto, a u štafeti 4 x 200 (slobodno) s istom ekipom zauzela je 3. mjesto. U daljinskom plivanju i dalje drži primat prvakinje Hrvatske. Bravo Antonia!