Srednja škola Ivana Lucića Trogir

« Siječanj 2021 »

PRAVILA PONAŠANJA U VIRTUALNOJ UČIONICI
Autor: Vjekoslava Radić, 17. 3. 2020.

Drage učenice i učenici,

da bismo što jednostavnije savladali situaciju u kojoj se nalazimo, od ključne je važnosti suradnja razrednika, predmetnih nastavnika, stručnih suradnika, ravnatelja s jedne strane te vas s druge strane.

Virtualno okruženje predstavlja izazov, stoga je potrebno naglasiti da pravila u njemu su identična onima u stvarnoj učionici.

U virtualnoj učionici moramo se međusobno poštivati, uvažavati, a vrijeđanje i diskriminacija su zabranjeni. U slučaju nepridržavanja ovih pravila postupit će se u skladu s Pravilnikom o kriterijima za izricanje pedagoških mjera.

Prilikom izvršavanja svojih školskih obveza, morate poštivati postavljene rokove i redovito biti prisutni u virtualnoj učionici (ako niste bili aktivni cijeli dan u virtualnom razredu, svoj izostanak trebate opravdati razredniku).

U slučaju nejasnoća možete se obratiti razredniku, predmetnom nastavniku ili stručnom suradniku (ovisno o problemu koji imate) privatnom porukom u sustavu učenja na daljinu.

Pedagoginja